Działalność oficjalna

Strefa Kostek oficjalnym partnerem PSS-u!

Miło nam poinformować, że Strefa Kostek została oficjalnym partnerem Polskiego Stowarzyszenia Speedcubingu. Naszą misją jest „promocja rozwoju intelektualnego poprzez kreatywne spędzanie czasu wolnego w świecie speedcubingu czyli krainie łamigłówek logicznych. Pragniemy odciągać dzieci i młodzież od ekranów komputerów, integrując to środowisko wokół wartości sportowej rywalizacji, wzajemnego szacunku oraz motywacji do samodoskonalenia."

Strefa Kostek podziela tę misję - pragnie, by polski speedcubing dynamicznie się rozwijał, by kształtował młodych ludzi i pomagał im rozwijać umiejętności, determinację i intelekt. „Wierzymy, że ta fantastyczna dyscyplina pomaga stawać się jej miłośnikom lepszymi ludźmi. Wokół speedcubingu gromadzi się wspaniała społeczność, która jest pełna zapału, kreatywności i pozytywnego nastawienia. Taka społeczność pozwala patrzeć na przyszłość speedcubingu w Polsce z dużym optymizmem.”

Dziękujemy firmie Strefa Kostek za wsparcie i życzymy im i sobie owocnej współpracy, z której efektów będą korzystać wszyscy miłośnicy speedcubingu. 

inne z kategorii