Działalność oficjalna

Wojciech Weremczuk najszybszy w Lublinie!

Za nami drugi turniej tegorocznej Lubelskiej Ligi Speedcubingu. W minioną sobotę prawie 70 zawodników spotkało się w Szkole Podstawowej nr 21 im. Królowej Jadwigi, gdzie pod okiem delegata Radosława Drozdowicza wzięło udział w rywalizacji w siedmiu oficjalnych konkurencjach WCA.

W konkurencji 3x3x3 zwyciężył Wojciech Weremczuk, który o singla wyprzedził uplasowanego ostatecznie na drugiej pozycji Rafała Waryszaka. Obydwaj Panowie wykręcili średnie 9.42 s., Wojtek wygrał czasem 7.93 s., który był równocześnie najszybszym ułożeniem turnieju. Trzecie miejsce z wynikiem 9.69 s. zajął Mateusz Gil.

W 2x2x2 najlepszy wynik (2.76 s.) wykręcił Piotr Tokarski, a w 4x4x4 triumfował Michał Halczuk (32.25 s.). W układaniu trójki bez patrzenia równych sobie nie miał Witali Bułatow, który zwyciężył czasem 34.58 s., z czterdziestoośmiosekundową przewagą nad drugim w finale Mateuszem Gilem. 

Rafał Waryszak najlepiej poradził sobie z piramidą, gdzie wykręcił średnią 2.49 s. Z kolei najlepsze wyniki w square-1 i skewbie należały do Michała Krasowskiego, który zakończył rywalizację średnimi odpowiednio 8.90 s. i 3.42 s. Wszystkie wyniki spotkania znajdziecie na stronie Cube Comps LLS II 2019

Dziękujemy uczestnikom za udział i świetne wyniki i na koniec zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć  z wydarzenia. 

inne z kategorii