Działalność oficjalna

Szymon Malinowski zwycięża Project Jastrzębie-Zdrój!

W minioną sobotę odbył się kolejny turniej projektowy - Project Jastrzębie-Zdrój 2019. Wzięło w nim udział ponad stu zawodników z kraju i zagranicy, którzy pod okiem delegata Radosława Drozdowicza wzięli udział w rywalizacji w sześciu oficjalnych konkurencjach WCA.

W 3x3x3 najlepszą średnią w finale - 8.20 s. - wykręcił Szymon Malinowski. Tuż za nim, na drugiej pozycji uplasował się Tomáš Nguyen z wynikiem 8.56 s. (nowe PB)Trzecie miejsce zajął Łukasz Burliga, który zakończył rywalizację z rezultatem 8.74 s. (i najszybszym singlem turnieju, również finałowym 6.75 s.) 

Tomáš uzyskał również najlepszy wynik w 4x4x4, gdzie złoto zapewnił sobie wynikiem 32.44 s. W 2x2x2 zwycięską średnią wykręcił Adam Jagła (2.06 s.), a z piramidą najszybciej poradził sobie Dominik Górny (2.65 s.). Najszybsza średnia w skewbie należała do Łukasza Burligi (3.24 s.), a ze squarem najlepiej poradził sobie Mateusz Szulik, który w finale wykręcił wynik 9.96 s.  Wszystkie wyniki możecie prześledzić na stronie CubeComps Project Jastrzębie-Zdrój 2019.

inne z kategorii