Działalność oficjalna

Za nami kolejny dzień zmagań w ramach Pucharu Polski Online!

Po multliblindzie, clocku i square-1 przyszedł czas na kolejne konkurencje. W środowych zmaganiach zawodnicy rywalizowali w układaniu 3x3x3 jedną ręką oraz w megaminxie. 

W układaniu jedną ręką wzięło udział 87 osób. Po pierwszej rundzie triumfował Michał Rzewuski, przed Przemkiem Kaletą i Magdą Pabisz. Ale w finale zabrakło nieco mocy i Michał zakończył start w tej konkurencji na czwartym miejscu. Zwyciężył Przemek Kaleta ze średnią 13.75 s. Tuż za nim, z wynikiem 14.15 s., uplasował się Łukasz Burliga. Podium zamknął Mateusz Szulik z rezultatem 14.74 s. 

W układaniu megaminxa wzięło udział 56 osób, z których do finału awansowała dziesiątka z nich. Zarówno w pierwszej rundzie jak i w finale triumfowała nasza młoda mistrzyni Magda Pabisz, która zakończyła finałowy start średnią 43.07 s. Drugie miejsce zajął Bartłomiej Krokos, który wynikiem 49.54 s. utrzymał swoją pozycję z pierwszej rundy. Trzecie miejsce wywalczył Łukasz Burliga, który na tę pozycję awansował z czwartego miejsca i zakończył rywalizację rezultatem 52.65 s. 

Wszystkie wyniki dzisiejszych konkurencji znajdziecie na stronie RubiART Live PPO I 2021, a poniżej link do streama z dzisiejszych finałów.

inne z kategorii