Działalność oficjalna

Czwartkowe finały za nami!

Za nami kolejny dzień turniejowych zmagań Pucharu Polski Online. Dzisiaj zawodnicy zmierzyli się z 5x5x5 i skewbem. W pierwszej z konkurencji wzięło udział 62 osób. W obydwu rundach triumfował Mateusz Szulik, który w finale wykręcił średnią 59.82 s. Drugie miejsce zajął Wojtek Knott z wynikiem 1:01.68, a tuż za nim, na trzeciej pozycji, uplasowała się Magda Pabisz, która zakończyła rywalizację rezultatem 1:01.98.

Z kolei w skewbie wystartowało 78 osób, a finał tej konkurencji przyniósł nieoczekiwane wyniki. Lider po pierwszej rundzie, Michał Rzewuski, uplasował się ostatecznie na trzeciej pozycji z wynikiem 3.49 s. Idący jak burza po zwycięstwo Michał Krasowski niestety zdnfował ostatnie ułożenie, co z bombą w trzecim solvie zafundowało mu drugie miejsce z rezultatem 3.45 s. Ostatecznie zwyciężył czwarty po pierwszej rundzie Cezary Mach z finałową średnią 3.19 s. 

Wszystkie wyniki obydwu dzisiejszych konkurencji znajdziecie na stronie Live RubiART, a poniżej umieszczamy zapis finałowego streama.

inne z kategorii