Klasyfikacje ligowe

W tym roku poza klasyczną i wszystkim dobrze znaną "generalką" postawiliśmy na rywalizację również w innych kategoriach Mamy nadzieję, że zmotywuje to do treningu i wspólnej zabawy jak największą liczbę zawodników.

KLASYFIKACJA GENERALNA

Klasyfikacja generalna Gdańskiej Ligi Speedcubingu 2019 bierze pod uwagę wyniki zawodników z wszystkich konkurencji wszystkich sześciu turniejów ligowych. O miejscu w klasyfikacji decyduje liczba zdobytych punktów. 

KLASYFIKACJA WIEKOWA

W tej odsłonie ligi po raz pierwszy pojawi się klasyfikacja generalna juniorów, co oznacza, że nasi najmłodsi adepci będą walczyli o punkty i miejsca w rankingu w swoich kategoriach wiekowych: 

  • 9-10 lat (roczniki 2009, 2010)
  • 11-12 lat (roczniki 2007, 2008)
  • 13-14 lat (roczniki 2005, 2006)
  • 15-16 lat (roczniki 2003, 2004)

KLASYFIKACJA KOBIET

W tym sezonie również po raz pierwszy wprowadzona została klasyfikacja generalna naszych Pań, które są coraz liczniejszą grupą i liczymy, że dzięki takiej motywacji będą rosły w siłę i sięgały po coraz lepsze wyniki. 

KLASYFIKACJA RODZICÓW 

Motywujemy do układania każego zawodnika na sali! :) Od tej pory również rodzice naszych zawodników będą mieli motywację do nauki i treningu. W klasyfikacji będą brali udział rodzice, którzy nie uczestniczyli wcześniej w regularnej rywalizacji kostkowej, a których dzieci są czynnymi zawodnikami biorącymi udział w zawodach ligowych. 

KLASYFIKACJA FM LEAGUE

Zmotywowani rosnącą liczbą zainteresowanych układaniem FM-a wprowadziliśmy w tym sezonie autorski projekt takiej rywalizacji. Z dwóch odsłon GLS-a z tą konkurencją, niezależnej imprezy Gdańsk Rubik's Cube Day i w połączeniu z FMC Europe stworzyliśmy FM League. Mamy nadzieję, że ta inicjatywa pozwoli na zwiększenie popularności tej konkurencji.