Działalność oficjalna

Wtorkowo-clockowo-square'owo!

Dzisiaj rozegraliśmy kolejne finały tej edycji PPO - tym razem zawodnicy zmierzyli się ze square-1 i clockiem. W pierwszej rundzie square-1 wzięło udział 53 zawodników i zawodniczek, z których wyniki wyłoniły dziesięciu uczestników ścisłego finału. W finale (podobnie jak w pierwszej rundzie i bez niespodzianek) triumfował Michał Krasowski ze średnią 6.88 s. Na drugim miejscu uplasował się Mateusz Szulik z rezultatem 11.92 s. Trzecie miejsce na podium wywalczył wynikiem 12.34 s. Witold Sołtysik, który tę pozycję zaatakował z siódmego miejsca w pierwszej rundzie - warto walczyć do końca! :)

W clocku również wystartowały 53 osoby. I podobnie do square-1 do finału awansowało dziesięcioro z nich. I tutaj rywalizacja dostarczyła nam więcej emocji a triumfował Wojtek Knott ze średnią 6.37 s. Drugie miejsce wywalczył Hubert Hanusiak - pierwszy w pierwszej rundzie tym razem musiał oddać laur pierwszeństwa Wojtkowi. Hubertowi drugie miejsce dała średnia 6.95 s., a w zasadzie singiel tej średniej (5.47 s.). Bowiem dokładnie taką samą średnią uzyskał uplasowany ostatecznie na trzecim miejscu Przemek Rogalski (który srebro przegrał właśnie o singla).

Wszystkie wyniki dzisiejszych konkurencji znajdziecie na stronie PPO I 2021, a jeśli ktoś przegapił live'a to zapraszamy do nadrobienia :)

Korzystając z okazji zapraszamy na środowe finały 3x3x3 OH i megaminx oraz przypominamy podium wczorajszej multiblindowej rywalizacji:

• Miejsce 1 - Krzysztof Bober - 39/42 w czasie 58:04
  • Miejsce 2 - Michał Bogdan - 30/33 w czasie 50:51
  • Miejsce 3 - Kamil Przybylski - 30/37 w czasie 59:59