Działalność oficjalna

Za nami finały megaminxa i oh!

Za nami trzeci dzień zmagań w ramach PPO II 2021 i kolejne finały konkurencji. Dzisiaj poznaliśmy zwycięzców megaminxa i 3x3x3 OH. W pierwszej rundzie z ułożeniem megaminxa zmierzyły się 63 osoby, a z układaniem jedną ręką - 83. 

W finale megaminxa ponownie triumfowała Magda Pabisz. Nasza młoda mistrzyni zwyciężyła z przewagą prawie pięciu sekund i laur pierwszeństwa zapewniła sobie wynikiem 44.69 s. Drugie miejsce wywalczył rezultatem 49.30 s. Bartłomiej Krokos. A podium zamknął Bartłomiej Owczarek ze średnią 55.16 s. 

Magda pojawiła się również na podium drugiej dzisiejszej konkurencji, gdzie zajęła trzecie miejsce ze średnią 15.16 s. Drugie miejsce uzyskał Mateusz Szulik, który wykręcił średnią 13.59 s. O niemal pół sekundy lepszy wynik (13.19 s.) osiągnął Łukasz Burliga, który tym wynikiem zapewnił sobie zwycięstwo w tej konkurencji. 

Wszystkie wyniki, zarówno pierwszych rund jak i finałów, znajdziecie na stronie Live RubiART. A poniżej tradycyjnie zamieszczamy stream z finałowych pojedynków.

inne z kategorii