Spotkania w miastach

Za nami grudniowe spotkanie Krakowskiej Ligi!

Za nami grudniowe spotkanie Krakowskiej Ligi Speedcubingu. W kostkowym zakręceniu wzięło tym razem udział kilkudziesięciu entuzjastów układania. W gościnnych progach krakowskiego Domu Harcerza zmierzyli się oni w czterech konkurencjach.

W 3x3x3 najlepszy wynik wykręcił Adam Jagła, który uzyskał średnią 9.64 s. Do niego należał też najszybszy singiel spotkania - wykręcone w pierwszej rundzie 6.66 s. Drugie miejsce zajął Bartłomiej Krokos (10.20 s.), a trzecią lokatę wywalczył Mateusz Bednarczyk (10.64 s.). 

Adam zajął również pierwsze miejsce w 2x2x2 (1.87 s.) i skewbie (5.71 s.). W piramidzie niepokonany w finale był Jakub Hibszer, który zwyciężył z wynikiem 2.79 s. i sekundową przewagą nad uplasowanym na drugim miejscu Michałem Mlostkiem. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi wynikami turnieju.

Gratulujemy uczestnikom wykręconych wyników i już dziś zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych spotkaniach Krakowskiej Ligi. A na koniec zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia oraz videopodsumowania autorstwa Dawida Pszonaka.

inne z kategorii