PSS

Strefa Kostek to w tej chwili najprężniej działający sklep speedcubingowy w Polsce, który razem z naszą organizacją oraz zaangażowanymi organizatorami wspiera rozwój polskiego speedcubingu.
 
 
Strefa Kostek dąży do promocji rozwoju intelektualnego poprzez kreatywne spędzanie czasu wolnego w świecie speedcubingu i pragnie odciągać dzieci i młodzież od ekranów komputerów, integrując środowisko wokół wartości sportowej rywalizacji, wzajemnego szacunku oraz motywacji do samodoskonalenia. Pragnie, by speedcubing dynamicznie się rozwijał, by kształtował młodych ludzi i pomagał im rozwijać ich umiejętności, determinację i intelekt.
 
Wierzy, że ta fantastyczna dyscyplina pomaga stawać się jej miłośnikom lepszymi ludźmi, gdyż wokół speedcubingu gromadzi się wspaniała społeczność, która jest pełna zapału, kreatywności i pozytywnego nastawienia, i która pozwala patrzeć na przyszłość speedcubingu w Polsce z dużym optymizmem. 
 
Zapraszamy na stronę naszego partnera - www.strefa-kostek.pl - gdzie nie tylko dowiecie się więcej o jego inicjatywach, ale przede wszystkim znajdziecie świetny sprzęt speedcubingowy.