Ciekawostki

„Ludzie teksty piszą...” czyli kolejny jubileusz naszej strony!

Kochani, za nami większość kolejnego, piętanstego już, sezonu kostkowego. A naszej redakcji minęło właśnie pięć i pół roku działania i pisania pod szyldem kostkarubika.org (a teraz aktualnie speedcubing.pl). Wydawać by się mogło, że nie tak dawno pisaliśmy o 1000 artykule, a od tego czasu minęły już prawie 2 lata! Teraz świętujemy kolejny jubileusz, bo dosławnie chwilę temu zanotowaliśmy na redaktorskim koncie 1500 materiał! 

Staramy się być na bieżąco ze wszystkimi informacjami dotyczącymi zawodów, rekordów, spotkań i wszystkiego, co dotyczy speedcubingu  :) Oczywiście najwięcej materiałów związanych jest z rekordami, które stanowią w tej chwili około 40% wszystkich tekstów. Nieco mniej jest artykułów o działalności oficjalnej, które stanowią w większości relacje i podsumowania zawodów (około 28%). 

Za kwestie formalne oraz marketingowe strony odpowiada Adam Polkowski, a nad prawidłowym działaniem portalu od strony techniczno-programistycznej niezmiennie czuwa Krzysztof Dąbrowski. Po długim czasie, kiedy za redaktorskie prowadzenie strony odpowiadała tylko jedna osoba nasz zespół powoli zaczyna się powiększać. Do Karoliny Wiącek już już jakis czas temu dołączył Grzegorz Pacewicz, a od września tego roku ekipę wspiera Karol Zakrzewski.

Cieszymy się, że możemy być z Wami podczas wszystkich ważnych momentów speedcubingowego życia - kiedy kolejne 'pokolenia' zaczynają swoją kostkową przygodę, kiedy rodzą się mistrzowie i kiedy najlepsi z najlepszych walczą o najważniejsze tytuły i medale. Kiedy bijecie rekordy - zarówno te indywidualne i osobiste, jak i łamiecie światowe, a nawet historyczne bariery. Dziękujemy Wam za dzielenie się z nami swoimi sukcesami i przeżyciami, nierzadko nie tylko tymi związanymi z kostką. Jesteście naszą motywacją, inspiracją i siłą napędową, a Wasze dobre słowa, kontakt, rozmowy, akceptacja i szacunek są dla nas najlepszą nagrodą za zaangażowanie. 

Dziękujemy za ten miniony czas i życzymy sobie siły na kolejne lata działania dla Was! :) 

Redakcja Speeecubing.pl 

inne z kategorii